Генштаб: Бійці "Карпатської Січі" зможуть проходити службу на посадах, на яких зможуть себе проявити

Нагадаємо, раніше командир добровольчого батальйону "Карпатська січ" Олег Куцин заявив про розформування батальйону

112.ua

Бійці "Карпатської Січі" зможуть проходити службу на посадах, на яких зможуть себе проявити. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив спікер Генштабу Владислав Селезньов.

"У ЗСУ зараз продовжують роботу по уніфікації штатів, підрозділів для того, щоб підвищити їх бойові здібності і в рамках цього процесу відбулося переміщення особового складу, посилення підрозділів новими зразками озброєння і військової техніки. Олег Куцин про це і вів мову, що 93-я бригада виведена із зони проведення АТО в район відновлення і зараз ці заходи там відбуваються. Згідно з цими заходами, кожен військовий професіонал повинен зайняти те ж необхідне для нього місце, яке відповідає його спеціальності, досвіду, військово-обліковій спеціальності. В рамках цих заходів прийнято рішення про розміщення військовослужбовців, які проходили до того службу у зведеному підрозділі по тих посадах, у складі 93 бригади. У зв'язку з тим, що зараз проходять заходи звільнення з лав ЗСУ військовослужбовців, які призивалися в рамках четвертої та попередньої хвиль мобілізації, то вакансій в 93-й бригаді і в інших підрозділах ЗСУ більш ніж достатньо для того, щоб всіх військовослужбовців розмістити на тих посадах, які відповідають їх професійному рівню", - заявив Селезньов.

"Я спілкувався сьогодні з командиром бригади підполковником Владиславом Вікторовичем Клочковим... Всі чітко розуміють, що ми не можемо так ставитися до тих військовослужбовців, які мають такий потужний досвід але є штатна дисципліна, і встановлені норми і правила ЗСУ", - зазначив він.

112.ua

Нагадаємо, раніше командир добровольчого батальйону "Карпатська січ" Олег Куцин заявив про розформування батальйону.

"Жодних зауважень з боку командування під час несення служби у нас не було, у нас не було жодного приводу з боку" аватарства", невиконання наказів, або чого-небудь іншого. Але тепер, коли 93-я бригада відведена на відновлення, несподівано для нас оголосили рішення про розформування нашої роти без будь-яких пояснень, і є наказ розподілити нас по штатним посадам", - розповів він.

За словами Куцина, коли батальйон входив до ЗСУ, у нього була одна-єдина умова: служити в одному підрозділі.

"В той час нам сказали, що штатного підрозділу немає, і нам запропонували, що нас розкидають на різні вільні посади в штаті 93-ї бригади, наказом командира бригади створюють зведену штурмову бригаду і посилають в бойові умови, а з часом питання вирішиться. Але пройшов майже рік, це питання так і не вирішилося, більше того, незважаючи на те, що ми виконали всі завдання, які перед нами були поставлені, без будь-яких зауважень, колектив розпускають", - пояснює він.

Куцин впевнений, що це не рішення командування, це рішення політичне, оскільки йде цілеспрямована боротьба з добровольчими підрозділами.

"Я і десятки моїх побратимів не згодні з таким рішенням, ми написали рапорти про бажання розірвати контракт. Ми розуміємо, що ще немає юридичного механізму, як це робиться, і очевидно доведеться пройти певний шлях судових рішень, але ми готові до цього. Ми вважаємо, що це плювок у наш бік, неповага до бойових моїх побратимів і іншого шляху налагодження ситуації я не бачу", - зазначає комбат.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів