Фото з відкритих джерел
Генеральна прокуратура України викликає 17 листопада на допит колишнього президента України Віктора Януковича, екс-прем'єр-міністра України Миколу Азарова, колишнього першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова і екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Повістки про виклик на допит оприлюднені на сайті ГПУ.

Вони повинні з'явитися 17 листопада в слідчий відділ управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України для проведення процесуальних дій в рамках одного кримінальному провадження від січня 2013 року.

Новини за темою: Нардепа Юрія Дерев'янка викликали на допит до ГПУ

Крім того, на допит викликають народного депутата Євгена Бакуліна (Опозиційний блок) та сина Миколи Азарова Олексія.

Новини за темою: Нестора Шуфрича викликали на допит до ГПУ

Нагадаємо, що ГПУ розслідує кримінальне провадження від 31 січня 2013 року за фактом заволодіння здобутим скрапленим газом, який належить ВАТ "Укргазвидобування" і ВАТ "Укрнафта", коштами Національного банку України, банківських установ, ВАТ "Аграрний фонд", фіктивного підприємництва, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191 та інших статей КК України.

Новини за темою: Досудове розслідування в "справах Майдану" щодо Януковича, Захарченка та Якименка йде до завершення, - ГПУ