Експерти МВФ під час візиту в Україну нададуть рекомендації щодо Антикорупційного суду, - Данилюк

Група експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Україну з 12 по 16 лютого для проведення технічних консультацій з владою

Олександр Данилюк Фото з відкритих джерел

Група експертів Міжнародного валютного фонду (МВФ) в рамках візиту до Києва в тому числі надасть рекомендації владі України щодо Антикорупційного суду. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк під час прес-конференції в Дніпрі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Разом з місією прибуде кілька експертів, які будуть працювати і нададуть рекомендації щодо закону про створення Антикорупційного суду", - сказав міністр.

При цьому Данилюк зазначив: зараз саме той час, коли ця місія МВФ необхідна для того, щоб Україна могла просунутися далі у співпраці з Фондом.

Нагадаємо, що група експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Україну з 12 по 16 лютого для проведення технічних консультацій з владою.

Міністерство фінансів сподівається на отримання від МВФ у 2018 році понад 2 траншів. При цьому глава Мінфіну Олександр Данилюк вважає передчасним починати переговори з МВФ про нову програму, оскільки Україна не виконала попередні вимоги, зокрема щодо створення Антикорупційного суду.

Тим часом НБУ заявляв, що Україні варто почати переговори про запуск нової програми співпраці з МВФ, тому що затримка з траншем загрожує економічній стабільності в Україні.

Зазначимо, що відкрита в березні 2015 р. чотирирічна програма EFF загальним обсягом близько 17,11 млрд дол. з першим траншем у 5 млрд дол. передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 р. ще трьох траншів по 1,63 млрд дол. і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до 0,61 млрд дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів