Директор НАБУ Ситник і керівник САП Холодницький виступили зі звітом у Раді, - відео

Вів трансляцію "112 Україна"

Керівники НАБУ і САП Артем Ситник і Назар Холодницький Українське фото

У ході пленарного засідання Верховної Ради в середу зі звітом виступили директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник та заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Вів трансляцію "112 Україна".

Виступили зі звітом голови антикорупційних органів на запрошення депутатів Верховної Ради.

Нагадаємо, САП виявила прослуховування в кабінеті керівника Назара Холодницького. Зазначалося, що здійснювали прослуховування НАБУ і ГПУ. Пізніше Холодницький підтвердив прослуховування у своєму кабінеті. Луценко заявив, що ГПУ разом з НАБУ дійсно розслідують справу щодо співробітників САП, у тому числі Холодницького. 

Через деякий час КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Сам керівник Холодницький має намір просити Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про відсторонення від посади голови САП на час розслідування.

За словами Холодницького, ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою у розголошенні відомостей досудового розслідування. На його думку, йдеться про "справу Супрун".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів