Друге в цьому році: Хто зможе побачити сонячне затемнення 13 липня і коли воно розпочнеться

Розповідаємо все, що потрібно знати про друге в цьому році затемнення Сонця

Часткове сонячне затемнення 15 лютого 2018 року в Аргентині соцсети

У ніч на 13 червня відбудеться одне з рідкісних астрономічних явищ – сонячне затемнення. Воно, згідно з даними NASA, стане другим подібним явищем у цьому році.

Де можна побачити затемнення Сонця 13 липня

Місяць "наповзе" на Сонці в південно-західній частці Індійського океану, захопить частинку Антарктиди та Австралії і ледь торкнеться районів Тихого океану.

Іншими словами, цим дивовижним явищем зможуть помилуватися дуже небагато жителів Землі - мешканці наукових станцій у північних районах Антарктиди, населення Тасманії і південної Австралії, в тому числі Аделаїди і Мельбурна, а також ті, хто в цей момент подорожуватиме у вказаних районах Індійського океану.

timeanddate

Як відомо, Україна на карті світу знаходиться дещо в інших широтах, відповідно, вийшовши на вулицю, ми затемнення Сонця не побачимо.

Коли 13 липня можна спостерігати сонячне затемнення

Початок другого в цьому році затемнення Сонця очікується о 4:48 за київським часом.

Через трохи більш ніж годину після цього – о 6:02 - настане його максимальна фаза.

А ще через годину - о 7:13 – унікальне астрономічне явище завершиться.

Яким буде затемнення Сонця 13 липня

Майбутнє сонячне затемнення, як і попереднє 15 лютого, буде частковим. Тобто, сонячний диск у максимальній фазі сховається лише трохи більше однієї третьої і виглядатиме приблизно так:

timeanddate

Зокрема, найбільшу фазу можна буде побачити недалеко від узбережжя Землі Аделі в Антарктиді.

Що важливо знати про сонячне затемнення 13 липня

Майбутнє затемнення Сонця дасть старт "коридору затемнень", який триватиме місяць. 13 липня, як вже зазначалося, спостерігатиметься часткове сонячне затемнення, 27 липя – повне місячне й 11 серпня – ще одне часткове сонячне.

Астрологи стверджують, що в цей період у житті кожної окремої людини відбуваються найважливіші події і великі зміни.

Як впливає затемнення Сонця на людей і навколишнє середовище

Хоча сонячне затемнення українці не побачать, медики й астрологи запевняють, що вони його відчують, як і інші жителі планети, оскільки такі явища неодмінно відбиваються на здоров'ї і настрої людини, а також нібито мають "кармічні наслідки".

Зокрема, медики попереджають, що під час затемнень, за тиждень і після нього у деяких людей можуть спостерігатися головні болі, перепади тиску, загострення хронічних хвороб, біль у серці.

Фото з відкритих джерел

Астрологи своєю чергою не рекомендують цього дня і ще три дні після сонячного затемнення ухвалювати важливі рішення. Наприклад, укладати нові угоди, робити дорогі покупки, вирушати в далекі поїздки, рвати або ж починати з кимось стосунки. Про все таке краще подумати зі спокійною душею вже з понеділка.

Крім цього, варто бути більш уважними на дорогах і в побуті, оскільки під час затемнень часто підвищується можливість виникнення нещасних випадків, відмовитися від усього, що може мати згубний вплив на організм (наприклад, алкоголю) і проявляти більше розуміння і любові до близьких.

До приємних моментів цього періоду астрологи відносять те, що він сприятливий для закладення програми на майбутнє. Тобто у ці дні звільняється потужна космічна енергія, і її можна використовувати на благо, сформувавши список своїх бажань. "Загадайте бажання, і воно отримає зоряний імпульс, а результати можуть прийти протягом шести наступних місяців", - запевняють вони.

Цікаво, що крім людства, затемнення також впливає і на навколишнє середовище. Синоптики кажуть - у такі дні завжди чомусь псується погода. Наприклад, несподівано починається сильний дощ, тим часом, коли ще хвилину тому було спекотно.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів