Дію аналогового телемовлення продовжили до 31 серпня

Прийняття такого рішення дозволить провести поетапний перехід від аналогового до цифрового мовлення

Кабінет міністрів продовжив терміни використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року. Відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні в середу, 13 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що продовження дії аналогового телемовлення стосується всіх областей крім Києва та Кіровоградської області, де термін відключення аналогового мовлення - 31 липня 2018 року.

Прийняття такого рішення дозволить провести поетапний перехід від аналогового до цифрового мовлення і буде сприяти підвищенню рівня інформаційної безпеки України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення в жовтні 2016 року. У документі міститься вичерпний перелік заходів та визначено завдання державних органів, підприємств, наукових установ, скоординована реалізація яких дозволить завершити перехід країни до цифрового мовлення.

У березні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення затвердила проект плану поетапного відключення аналогового телерадіомовлення зі стартом першого етапу в серпні 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...