Дію аналогового телемовлення продовжили до 31 серпня

Прийняття такого рішення дозволить провести поетапний перехід від аналогового до цифрового мовлення

З відкритих джерел

Кабінет міністрів продовжив терміни використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року. Відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні в середу, 13 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що продовження дії аналогового телемовлення стосується всіх областей крім Києва та Кіровоградської області, де термін відключення аналогового мовлення - 31 липня 2018 року.

Прийняття такого рішення дозволить провести поетапний перехід від аналогового до цифрового мовлення і буде сприяти підвищенню рівня інформаційної безпеки України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення в жовтні 2016 року. У документі міститься вичерпний перелік заходів та визначено завдання державних органів, підприємств, наукових установ, скоординована реалізація яких дозволить завершити перехід країни до цифрового мовлення.

У березні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення затвердила проект плану поетапного відключення аналогового телерадіомовлення зі стартом першого етапу в серпні 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів