Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко
rusvesna.su

Бойовики із самопроголошеної "ДНР" заявили, що сьогоднішнє рішення РНБО України щодо блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей їх не стосується. Про це сказано в коментарі лідера бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка.

"Нам все одно", - сказав він, нагадавши, що свою блокаду бойовики ввели ще 1 березня і змінювати це рішення не мають наміру. Тоді бойовики ввели "зовнішнє управління" на юридично українських підприємствах, фактично захопивши їх.

"І це не тільки зовнішнє управління на тих наших підприємствах, які залишалися до останнього часу в українській юрисдикції. Ми також ввели заборону на вивезення на територію колишньої України нашої продукції і нашої сировини. Цю блокаду з нашої сторони ми не скасовували. І не збираємося. Тому Київ на своїй стороні лінії розмежування може робити що хоче: вводити блокаду, знімати. Нам все одно. Ми свою позицію не змінюємо", - заявив лідер бойовиків.

Сьогодні РНБО ввів обмеження на доставку вантажів через лінію розмежування. Це не стосується її перетину мирними жителями і доставки гуманітарних вантажів. Роботи з перекриття залізничних колій та автомобільних доріг повинні були розпочатися о 13:00. В МВС заявили, що готові забезпечувати це рішення.