Бойовики двічі обстріляли КПВВ "Гнутове": роботу пункту пропуску припинено

В даний час район пункту пропуску тимчасово оголошено червоною зоною

Контрольний пункт в'їзду-виїзду З відкритих джерел

Контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Гнутове" піддався обстрілу вранці 5 травня. Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил на сторінці в Facebook.

"Сьогодні, 5 травня 2018 року, близько 9 та 10 ранку російсько-терористичні війська двічі здійснили обстріл контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) "Гнутове" на маріупольському напрямку. На КПВВ перебувало багато цивільних осіб, яких евакуйовано в укриття", - йдеться в повідомленні.

За даними штабу, внаслідок обстрілу два автомобілі пошкоджені, люди не постраждали.

Роботу КПВВ призупинено, район пункту пропуску тимчасово оголошено червоною зоною.
"З метою забезпечення безпеки громадян і з'ясування обставин події, в районі КПВВ "Гнутове" тимчасово оголошено режим "Червоний", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 4 травня в районі н. п. Опитне Ясинуватського р-ну (Донецька обл.) бойовики обстріляли і знищили автомобіль Громадської організації "Християнська служба порятунку" з гуманітарною допомогою для мирного населення та військовослужбовців.

Відзначимо, що з початком ООС на Донбасі було встановлено три режими перебування в зоні безпеки Донецької та Луганської областей:
  • "Зелений" - перебування і переміщення осіб не обмежено, за винятком районів забороненого і обмеженого доступу;
  • "Жовтий" - перебування і переміщення осіб у зоні безпеки здійснюється при наявності документів, що засвідчують особу, крім того, проводиться особистий огляд громадян, огляд речей, що при них знаходяться, транспортних засобів та речей, які є вантажем або грузом. Режим встановлюється на рубежах ізоляції і районах обмеженого доступу;
  • "Червоний" - перебування осіб тимчасово обмежено (заборонено). Пропуск громадян і посадових осіб здійснюється при наявності встановленої командувачем об'єднаних сил (командиром ОТУ) пропуску. Рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях і дорогах обмежено (заборонено). Транспортні засоби та громадяни на окремі об'єкти та ділянки місцевості не допускаються.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів