Близько сотні озброєних людей з охорони Кременчуцького НПЗ знаходяться в будівлі "Укрнафти", - депутат

За словами депутата, всього в Київ прибули близько тисячі бійців

112.ua

Близько сотні озброєних людей із тисячі прибулих до Києва вже знаходяться в будівлі "Укрнафти". Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила народний депутат від "Самопомочі" Вікторія Войцицька, посилаючись на власні джерела.

"З джерел, яким я повністю довіряю: сьогодні в 4 ранку близько тисячі бійців, які охороняють Кременчуцький НПЗ (підконтрольна групі "Приват"), виїхали на Київ, з єдиною метою: забезпечити охорону підприємства - читайте: обмежити доступ державному власника, що володіє більше 50% акцій компанії. 100 осіб вже в приміщенні підприємства", - написала депутат.

Укрнафта: Продовження історії: з джерел, яким я повністю довіряю, сьогодні о 4 ранку коло тисячи бійців, які охороняють ...

Posted by Victoria Voytsitska on 27 Травень 2015 р.

Депутат в ефірі телеканалу "112 Україна" також заявила, що хоча і повністю довіряє своєму джерелу, сподівається, що інформація не підтвердиться.

"Я дуже сподіваюся, що вона не підтвердиться. Якщо вона підтвердиться, то я боюся, що ми будемо спостерігати сагу №2, а саме бажання використання певних сил для того, щоб не дати можливість державі повернути на державний контроль нацкомпанію", - заявила вона.

"Я не встигла повідомити правоохоронні органи, але я думаю, що правоохоронні органи в курсі інформації, враховуючи що ця інформація широко публічна", - зазначила вона.

Нагадаємо, що НАК "Нафтогаз" скликав засідання наглядової ради Укрнафти на 29 травня для прийняття рішення про проведення зборів акціонерів компанії.

Як відомо, інцидент із блокуванням будівлі "Укрнафти" мав місце у березні, коли Рада знизила в 2015 р. поріг кворуму для всіх акціонерних товариств до 50%+1.

Тоді народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що Коломойський барикадується в "Укрнафті", будівлю "Укрнафти" в Нестеровському провулку обносять залізними ґратами. Потім стало відомо, що біля "Укрнафти" перебувають близько 15 невідомих бійців.

Прибулий на місце Коломойський заявив, що озброєні люди представляють приватну охоронну фірму, яка працює за дозволом "Укрнафти" для захисту останньої від рейдерського захоплення. Аваков тоді заявив про необхідність позбавлення ліцензії та роззброєння приватної охоронної структури.

Держава володіє 50+1% акцій ПАТ "Укрнафта", проте регулярно відчуває проблеми з проведенням зборів акціонерів цієї компанії (структури групи "Приват", контролюючі 42%, часто ігнорують збори). Відповідно, ухвалення рішень про розподіл чистого прибутку і виплату дивідендів, зміну менеджменту компанії ускладнене.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів