Блокування рахунків "Яндекс.Україна": У компанії шукають нові способи для легальної роботи

Компанія позбавлена можливості повертати і приймати платежі у гривні

Компанія "Яндекс.Україна" заявила, що докладає всіх зусилль, щоб знизити негативні наслідки блокування рахунків і шукає нові способи для легальної роботи. Про це йдеться у заяві прес-служби компанії.

"Ми продовжуємо шукати легальні рішення для співпраці і виконання своїх зобов'язань перед вами. Зі свого боку ми нічого не змінюємо в активних рекламних кампаніях, але їхні покази можуть зупинитися по мірі блокування наших сервісів", - йдеться в заяві компанії.

У компанії заявили, що позбавлені можливості повертати і приймати платежі в гривні. Частина недавно сплачених коштів просто залишилася на боці українських банків.

Новини за темою: В Україні заблоковано всі рахунки "Яндекса"

"Разом з вами ми постараємося розібратися з "завислими" платежами, які не дійшли до акаунтів. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, швидше за все, ваш банк зможе за заявою платника повернути транзакцію", - пояснили в "Яндексі".

Щоб нові рекламодавці не зіткнулися з труднощами, "Яндекс. Україна" тимчасово відключив можливість створювати в Директе акаунти для України та оплачувати рахунки у гривні. Зміни стосуються як інтерфейсу, так і API Діректа.

"При цьому в доступі залишаються міжнародні агентства, які працюють з офісами Яндекса в Західній Європі, в Білорусі і Казахстані. Ми впевнені, що деякі з них будуть готові допомогти вам з розміщенням реклами та залучення клієнтів", - заявили в прес-службі.

Новини за темою: Позиція "Яндекса" у зв'язку з блокуванням сервісів і грошей на рахунках. Повний текст

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборону "Яндекса", "ВКонтакте" і "Одноклассников".

Новини за темою: Заборона "Яндекса", "ВКонтакте" та інших: Аргументація сторін

Згідно з рішенням РНБО, активи "Яндекс" і "Яндекс.Україна" заблоковані, обмежені, торгові операції, попереджено виведення капіталів за межі України, призупинено виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмежено або припинено надання телекомуслуг і використання телекоммереж загального користування, заборонені держзакупівлі товарів і послуг у закордонних юросіб, передача прав інтелектуальної власності.

17 травня в Україні набув чинності указ про санкції проти російських соціальних мереж та інших компаній.

Новини за темою: Мінінформполітики підтримує заборону "Вконтакте", "Одноклассников" і "Яндекса"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...