Білорусь оголосила персоною нон ґрата радника посольства України Скворцова через справу журналіста Шаройка

У КДБ заявляють, що Скорцов є українським розвідником

tut.by

Білорусь оголосила персоною нон ґрата радника посольства України Ігоря Скворцова через справу затриманого власкора "Українського радіо" Павла Шаройка. Про це повідомляється на сайті КДБ Білорусі.

У КДБ також заявляють, що Шаройко нібито підтвердив, що "координацію його розвідувальної діяльності" здійснював Скворцов, якого в білоруському відомстві називають співробітником головного управління розвідки Міністерства оборони України, а діяв він нібито під прикриттям посади радника посольства України в Білорусі.

"За діяльність, яка є несумісною з дипломатичним статусом, Скворцова оголошено персоною нон ґрата", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні в КДБ Білорусі повідомили, що український журналіст Павло Шаройко затриманий за звинуваченням у шпигунстві і нібито він зізнався, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки України, який працює під прикриттям.

Новини за темою: КДБ як ФСБ: Що відомо про затримання українського промисловця в Білорусі

Його затримали ще 25 жовтня, однак про це стало відомо лише 17 листопада від голови Національної громадської телерадіокомпанії України Зураба Аласанії.

Шаройко працює власним кореспондентом "Українського радіо" в Білорусі. Генеральний продюсер "Українського радіо" Дмитро Хоркін розповів, що Шаройко близько двох тижнів не виходив на зв'язок. Заступник головного редактора Національної радіокомпанії України Світлана Мялик заявила, що затримання Шаройка в Білорусі може бути пов'язано з його професійною діяльністю.

Шаройка зараз тримають у слідчому ізоляторі КДБ Білорусі в Мінську. 18 листопада до нього пустили українського консула.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів