Безвізовий режим набуде чинності у ніч з 10 на 11 червня, - Єлісєєв

Українці зможуть подорожувати в країни ЄС без віз з біометричними паспортами

Очікується, що безвізовий режим для України в країни ЄС де-факто і де-юре набуде чинності у ніч з 10 на 11 червня. Про це повідомив заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв у Страсбурзі після підписання закону про безвізовий режим для українців.

"В ніч з 10 на 11 червня ми очікуємо, що безвізовий режим де-факто і де-юре набуде чинності, наші громадяни зможуть на основі біометричного закордонного паспорта подорожувати", - заявив Єлісєєв.

Новини за темою: МЗС Польщі привітав українців з безвізом: Чекаємо з розкритими обіймами

За словами Єлісєєва, Україні потрібно не зупинятися на досягнутому і поступово інтегруватися в економіку ЄС через угоду про асоціацію.

"Ми не повинні зупинятися на цьому, тому що у нас попереду ще багато завдань в плані європейської інтеграції. Адже цілі інтеграції в ЄС ніхто не знімав, але шляхом не абстрактної, а практичної, секторальної інтеграції через угоду про асоціацію ми входимо у внутрішній ринок ЄС, через підписання документів про безвіз ми поступово інтегруємося у простір свободи, безпеки юстиції ЄС", - заявив Єлісєєв.

Новини за темою: Порошенко про підписання безвізу: Це історичний день для України та ЄС

Нагадаємо, що 17 травня було підписано Угоду про безвізовий режим між ЄС і Україною. Після цього рішення опублікують в Офіційному журналі ЄС і через 20 днів воно вступить в силу. Очікується, що це відбудеться вже 11 червня. Скасування віз стосується всіх країн Шенгенської зони, крім Ірландії та Великої Британії. Крім того, українці зможуть відвідувати чотири країни, що не входять в ЄС: Ісландію, Норвегію, Швейцарію і Ліхтенштейн.

Новини за темою: Таяні заявив, що відносини між Україною та ЄС будуть більш легкими після угоди про безвіз

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...