"Беремо під свій контроль": Націоналісти знову прийшли до ТРЦ Ocean Plaza і поштовхалися з поліцією

Ситуація в будівлі торгового центру напружена

У середу члени націоналістичної організації "Сокіл" знову прийшли до київського ТРЦ Ocean Plaza - в даний час близько 200 людей у чорному одязі з прапорами своєї організації знаходяться всередині магазину. Про це повідомляють "Вести".

"Ми беремо Ocean Plaza під свій контроль", - заявили протестувальники.

Націоналісти вимагають закрити ТРЦ, який, за їхніми даними, належить російським бізнесменам. "Ми вимагаємо припинити фінансування тероризму та вбивства українських солдатів за рахунок коштів, які виводяться з України через цей торговий центр", - кажуть вони. "Геть російський бізнес з України", - скандують націоналісти.

Ситуація в Ocean Plaza Інформатор Київ

Близько 12:30 до ТРЦ прибуло кілька десятків правоохоронців. Поліцейські оточили протестувальників, після чого почали виводити з торгового центру. Була спроба бійки, проте копи оперативно її відвернули. В даний час всередині приміщення залишається велика кількість протестуючих націоналістів.

Нагадаємо, вчора будівлю ТРЦ Ocean Plaza обклали шинами, розмалювали і обклеїли стіни і головний вхід. Роботу ТРЦ була відновлено лише в другій половині дня. Позавчора в будівлі ТРЦ невідомі особи кинули димові шашки, через що довелося евакуювати всіх відвідувачів. Обійшлося без потерпілих.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів