Аваков: Нехай патруль буде хоч на танку, але він має виконувати свої функції

Також він зазначив, що в блшижайшие місяць-півтора в Україні будуть оголошені додаткові конкурси з набору в поліцію

Фото з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що пішого патрулювання поліцією в містах поки уделяентся недостатньо уваги.Таку думку він висловив під час брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

"Є функція, яка повинна поповнюватися. Виконувати її буде велопатрулі, піший патруль, патруль на танку або на чому-небудь, мені все одно, лише б функція виконувалася. Тому, ми зараз подекуди пробуємо різні функції. У тому числі патруль у великих містах, у тому числі кінний патруль у паркових зонах. Я вважаю, що на сьогоднішній момент ми все-таки недостатньо приділяємо уваги даному патрулювання, пішого патрулювання", - сказав аваков.

Також він зазначив, що в блшижайшие місяць-півтора в Україні будуть оголошені додаткові конкурси з набору в поліцію.

"Вони будуть стосуватися не тільки патруля. Вони будуть стосуватися слідчих, оперативних працівників, дільничних поліцейських і всіх спеціальних органів правоохоронної системи. Ми будемо продовжувати плавну зміну кадрового потенціалу, точніше поліпшення якості, як фундаментальну основу реформи. У той же час з повною повагою ставлячись до кваліфікованих кадрів", - сказав Аваков.

Як повідомлялося раніше, ппро країну переатестацію не проходять 25-30% працівників керівного складуа і близько 12-15% - з рядового. Оджидается, що повністю переатестація буде завершена восени.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів