Аркадій Бабченко живий

Убивство Бабченка насправді планувалося, однак історія від 29 травня була інсценуванням

Аркадій Бабченко. Фото з архіву Фото з відкритих джерел

Аркадій Бабченко живий. Про це заявив голова СБУ Василь Грицак під час брифінгу, який транслював "112 Україна". 

Як пояснив Грицак, історія зі вбивством Бабченка була інсценуванням, метою якого було розкриття спроби вбивства Бабченка, що насправді готувалося. 

"Я, звичайно, повинен зараз принести співчуття родині Аркадія Бабченка, але я не буду цього робити. Я навпаки хочу привітати його сім'ю, вас всіх, весь наш світ, який спостерігає за цим дійством, і привітати Аркадія Бабченка з його третім днем народження", - сказав Грицак. 

Після цього Бабченко з'явився в кімнаті й вибачився перед близькими за те, що їм довелося пережити протягом останньої доби.

В СБУ під час брифінгу повідомили, що вбивство Аркадія Бабченка замовили російські спецслужби. Для цього був завербований громадянин України. Сьогодні він був затриманий.  

Нагадаємо, вчора, 29 травня, повідомлялося, що в Києві вбили Аркадія Бабченка. Його нібито застрелили на порозі власної квартири. Українська поліція висунула версію про те, що вбивство журналіста пов'язане з його професійною діяльністю. Також були заяви про російський слід.

У Росії також відреагували на інсценоване вбивство Бабченка: Слідком РФ порушив кримінальну справу, міністерство закордонних справ РФ зажадало від України провести оперативне розслідування вбивства журналіста; пізніше постпред РФ в ООН Василь Небензя засумнівався в українському правосудді.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів