Адвокати Надії Савченко мають намір домагатися для неї статусу військовополоненої

Адвокати заявляють, що займуться питанням надання Савченко статусу військовополоненої найближчим часом

Фото з відкритих джерел
Захисники української льотчиці Надії Савченко мають намір домогтися для неї статусу віськовополоненої. Про це повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін у своєму Twitter.

"Найближчим часом ми маємо намір домагатися для Надії Савченко статусу військовополоненої і звільнити її від кримінальної відповідальності в РФ", - заявив він.

Новини за темою: Савченко подала заяву про звільнення із ЗСУ, оскільки стала депутатом Ради, - Фейгін

Раніше повідомлялося, сьогодні на черговому засіданні Басманного суду у справі Надії Савченко судом було задоволено клопотання адвокатів української льотчиці. Суд долучив до справи докази її невинуватості.

Нагадаємо, у РФ українську льотчицю звинувачують у загибелі двох російських журналістів. 27 серпня суд призначив їй психіатричну експертизу. У відповідь Савченко написала заяву, у якій заборонила застосовувати до себе які-небудь методи психологічного впливу. Тим не менш наприкінці вересня її етапували до Москви, не повідомивши про це адвокатам. Спочатку в Москві Савченко перебувала в жіночому СІЗО-6, а потім її помістили в інститут ім. Сербського для проходження психіатричної експертизи.

Адвокати льотчиці подали скаргу в суд і добивалися її присутності на відповідному засіданні. Незважаючи на це, Надію не відпустили з клініки, обґрунтувавши це тим, що переривання експертизи нібито може вплинути на її результати. В Україні арешт Савченко називають політичним. Раніше один з адвокатів льотчиці Микола Полозов заявив, що повідомлення в ЗМІ про закінчення експертизи Савченко було навмисною дезінформацією. Проте пізніше підтвердилася інформація про те, що експертиза дійсно завершена, а Савченко повертається до СІЗО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів