Адвокати Надії Савченко мають намір домагатися для неї статусу військовополоненої

Адвокати заявляють, що займуться питанням надання Савченко статусу військовополоненої найближчим часом

Захисники української льотчиці Надії Савченко мають намір домогтися для неї статусу віськовополоненої. Про це повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін у своєму Twitter.

"Найближчим часом ми маємо намір домагатися для Надії Савченко статусу військовополоненої і звільнити її від кримінальної відповідальності в РФ", - заявив він.

Новини за темою: Савченко подала заяву про звільнення із ЗСУ, оскільки стала депутатом Ради, - Фейгін

Раніше повідомлялося, сьогодні на черговому засіданні Басманного суду у справі Надії Савченко судом було задоволено клопотання адвокатів української льотчиці. Суд долучив до справи докази її невинуватості.

Нагадаємо, у РФ українську льотчицю звинувачують у загибелі двох російських журналістів. 27 серпня суд призначив їй психіатричну експертизу. У відповідь Савченко написала заяву, у якій заборонила застосовувати до себе які-небудь методи психологічного впливу. Тим не менш наприкінці вересня її етапували до Москви, не повідомивши про це адвокатам. Спочатку в Москві Савченко перебувала в жіночому СІЗО-6, а потім її помістили в інститут ім. Сербського для проходження психіатричної експертизи.

Адвокати льотчиці подали скаргу в суд і добивалися її присутності на відповідному засіданні. Незважаючи на це, Надію не відпустили з клініки, обґрунтувавши це тим, що переривання експертизи нібито може вплинути на її результати. В Україні арешт Савченко називають політичним. Раніше один з адвокатів льотчиці Микола Полозов заявив, що повідомлення в ЗМІ про закінчення експертизи Савченко було навмисною дезінформацією. Проте пізніше підтвердилася інформація про те, що експертиза дійсно завершена, а Савченко повертається до СІЗО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...