Адвокат: шанс Сенцова вийти з голодування - 50 на 50%

За його даними, політв'язень знаходиться в критичному стані

УФСІН Росії по Ямало-Ненецькому окрузі

Шанс українського політв'язня Олега Сенцова вийти з голодування - 50/50%. Про це Meduza розповів його адвокат Дмитро Дінзе.

За словами адвоката, існує великий ризик, що Сенцов не вийде з голодування через "незворотних процесів" у внутрішніх органах.

"Невідомо, як він вийде з голодування - 50 на 50%", - сказав він.

За його даними, політв'язень знаходиться в критичному стані.

"У нього під питанням відмова правої нирки, розкладання печінки. У зв'язку з голодуванням у нього розвинулася ішемія серця", - розповів адвокат.

Новини за темою: Мою думку не враховують: Сенцов повідомив у листі про початок примусового годування з 6 жовтня

На своїй сторінці в Facebook сестра Сенцова Наталія Каплан розповіла, що до хвороб, які виникли в результаті голодовки, додалися аритмія і ішемія.

"Ніхто зараз не може сказати, чи виживе Олег. Від його здоров'я мало що залишилося. До гіпоксії, анемії, дистрофії додалася аритмія і ішемія, нирки забиті і в будь-який момент можуть відмовити, печінка збільшена і вже почала розкладатися, проблеми з кишечником і мозком. І, так, голодування б все одно припинилось, питання в тому, як - тортурами або спробую вижити. Олег вибрав спробу вижити, сподіваюся, він вибереться", - написала Каплан.

Facebook Наталії Каплан

Як повідмолялося, сьогодні Олег Сенцов припинив голодування. Російська сторона офіційно повідомила про заяву Сенцова, проте причини не назвала.

Раніше сьогодні російські ЗМІ з посиланням на заступника директора Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Валерія Максименка повідомляли, що Сенцов припинив голодування і дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року. Основною вимогою було відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля.

Про критичний стан здоров'я українця заявляли в ООН, висловивши стурбованість. За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, могла розпочатися будь-якої миті. Сенцов через погіршення стану здоров'я написав заповіт на свою творчість.

Уповноважений РФ з прав людини Тетяна Москалькова назвала стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова "стабільним" і заявила, що йому "скоригували програму лікування".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів