Адміністративний суд поновив Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця

Раніше МОЗ усунуло Амосову на час проведення перевірки

Фото з відкритих джерел

Окружний адміністративний суд Києва поновив Катерину Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця. Копію ухвали суду опубліковано на сайті університету.

"Заяву Амосової Катерини Миколаївни задовольнити. Зупинити дію пункту 3 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 20.02.2018 "Про проведення перевірки", - йдеться в ухвалі.

Зокрема, цим рішенням призупинено дію пункту №3 наказу МОЗ, яким ректора було відсторонено на 2 тижні у зв’язку з перевіркою. 

Згідно з визначенням суду, Катерина Амосова повернулася до своїх обов’язків ректора НМУ негайно.

Як повідомлялося, МОЗ відсторонив ректора університету ім. Богомольця, після того як в університеті було зірвано проведення іспиту "Крок" для студентів-стоматологів. У міністерстві зазначили, що студенти не склали іспит, бо університет не уклав договір із Центром тестування. 

У свою чергу Амосова звинуватила у перешкоджанні Центр тестування. Вона назвала рішення міністерства незаконним і заявила, що заступник голови МОЗ Олександр Лінчевський намагався змусити її порушити закон.

26 лютого в університеті оголосили страйк на підтримку Амосової. 

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що це не страйк, а навмисне усунення студентів від навчального процесу, і пригрозила керівництву університету притягненням до відповідальності за саботаж занять.

28 лютого страйк-комітет НМУ ім. А. А. Богомольця оголосив про закінчення протестувальної акції. Її учасники заявили, що завдяки страйку парламентський комітет з питань охорони здоров'я, який очолює Ольга Богомолець, підтримав вимоги, які було висунуто учасниками акції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів