Адміністративний суд поновив Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця

Раніше МОЗ усунуло Амосову на час проведення перевірки

Окружний адміністративний суд Києва поновив Катерину Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця. Копію ухвали суду опубліковано на сайті університету.

"Заяву Амосової Катерини Миколаївни задовольнити. Зупинити дію пункту 3 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 20.02.2018 "Про проведення перевірки", - йдеться в ухвалі.

Зокрема, цим рішенням призупинено дію пункту №3 наказу МОЗ, яким ректора було відсторонено на 2 тижні у зв’язку з перевіркою. 

Згідно з визначенням суду, Катерина Амосова повернулася до своїх обов’язків ректора НМУ негайно.

Як повідомлялося, МОЗ відсторонив ректора університету ім. Богомольця, після того як в університеті було зірвано проведення іспиту "Крок" для студентів-стоматологів. У міністерстві зазначили, що студенти не склали іспит, бо університет не уклав договір із Центром тестування. 

У свою чергу Амосова звинуватила у перешкоджанні Центр тестування. Вона назвала рішення міністерства незаконним і заявила, що заступник голови МОЗ Олександр Лінчевський намагався змусити її порушити закон.

26 лютого в університеті оголосили страйк на підтримку Амосової. 

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що це не страйк, а навмисне усунення студентів від навчального процесу, і пригрозила керівництву університету притягненням до відповідальності за саботаж занять.

28 лютого страйк-комітет НМУ ім. А. А. Богомольця оголосив про закінчення протестувальної акції. Її учасники заявили, що завдяки страйку парламентський комітет з питань охорони здоров'я, який очолює Ольга Богомолець, підтримав вимоги, які було висунуто учасниками акції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...