У Києві планують заснувати святкування Дня сусіда

Святкування планують влаштовувати щорічно в третю суботу травня

kyiveuromarathon

У столиці планують заснувати святкування Дня сусіда. Про це йшлося під час засідання комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, передає прес-служба відомства.

Відповідно до представленого проекту рішення, пропонують відзначати нове свято в столиці щорічно в третю суботу травня. Ця дата припадає на святкування Дня Європи, і саме її рекомендував Департамент суспільних комунікацій.

"За приклад було взято Європейський день сусіда, який святкують у більшості країн ЄС. Цього дня жителі міст самостійно організовують святкові заходи біля своїх будинків, влаштовують пікніки, ярмарки та концерти. Переконана, що таке свято приживеться в столиці, зробить городян більш дружніми. Адже ми маємо приклад, коли самостійно організований День сусіда об'єднав жителів не одного будинку в Оболонському районі. А згуртована громада – це основа місцевого самоврядування, тому свято на рівні міста буде дуже до речі", - зазначила ініціатор проекту рішення, депутат Київради Людмила Костенко.

Як зазначено в проекті рішення, КМДА має розробити план заходів щодо святкування Дня сусіда. Документ повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

Раніше в Києві заснували святкування Дня "Динамо" - на честь однойменного футбольного клубу. Свято відзначають щорічно в другу суботу вересня (починаючи з 2018 року).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів