У Кривому Розі невдоволена суддею жінка зайняла її місце і намагалась провести засідання

Оксана Колочко, яка була головуючою у цій справі, перенесла засідання

тсн

У Жовтневому районному суді Кривого Рогу невдоволена суддею жінка зайняла її місце і намагалась провести засідання, проголосивши себе суддею. Про це повідомляє "Закон і Бізнес".

У суді мали розглядати цивільний позов про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

"До зали засідань увійшла невідома особа і зайняла місце судді", - розповіли у виданні.

У цей час інші відвідувачі засідання розвісили на меблях червоне полотно з образливим написом та фотографією судді, яка мала вести процес.

"Тим часом невідома особа наполягала, що судити у цьому провадженні буде саме вона, і вимагала від секретаря внести її у протокол засідання до складу суду", - йдеться у повідомленні.

Співробітники підрозділу Національної поліції України "Кривбас" зробили зауваження жінці, однак вона продовжувала уявляти себе суддею. Після цього у суд викликали ще поліцейських.

"Та незважаючи на таку кількість поліцейських в суді, справитись із жінкою ніхто не зміг. Вона не збиралась покидати обране місце праці", - наголосили у виданні.

Відзначається, що Оксана Колочко, яка була головуючою у цій справі, перенесла засідання. Після інциденту Колочко поскаржилась на жінку, яка намагалась провести засідання, до Вищої ради правосуддя (№4893/0/6-18).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів