Трамп збирається вдвічі підвищити мита на товари з Китаю

Білий дім збирається вдвічі збільшити обсяг китайського імпорту, оподаткований за 25-відсотковою ставкою

Дональд Трамп і Сі Цзіньпін Reuters

Президент США Дональд Трамп доручив своїй адміністрації опрацювати підвищення мит на товари з Китаю до 100 млрд дол., повідомляє у четвер The Hill.

Новини за темою: Китай з 2 квітня підвищує мита на 128 американських товарів

"У світлі несправедливої реакції Китаю я доручив торговому представництву США розглянути питання про введення додаткових мит у розмірі 100 млрд дол, і визначити товари, на які вони будуть поширюватися", - заявив президент.

Таким чином, Білий дім збирається вдвічі збільшити обсяг китайського імпорту, оподаткований за 25-відсотковою ставкою. У початковий список товарів увійшли автомобілі, мотоцикли, залізничний транспорт, верстати, медичне та інше обладнання, авіаційні запчастини, супутники - всього 1,3 тис.і найменувань.

Китай, не чекаючи остаточного рішення США, з 2 квітня ввів 15% - 25% мита на ряд товарів американського експорту сумарною вартістю 3 мільярди дол. і поскаржився на дії Білого дому в СОТ.

Раніше Китай оприлюднив список з 128 що імпортуються з США товарів, на які введені мита, щоб збалансувати втрати країни від введених Вашингтоном мит на сталь і алюміній. 

Джерело: The Hill

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів