Заступник голови МВФ: Україна має скористатися зростанням світової економіки

Ліптон підкреслив, що, на його думку, Україна демонструє відмінні результати у вирішенні першочергових економічних і соціальних питань

Укрядовий портал

Перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон вважає, що Україна повинна скористатися зростанням світової економіки. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів у середу зустріч з Ліптоном в Києві. "Світова економіка зараз зростає. І зараз це момент можливостей для України, які можна і потрібно використовувати", - повідомляє Ліптон.

Перший заступник директора-розпорядника МВФ підкреслив, що, на його думку, Україна демонструє відмінні результати у вирішенні першочергових економічних і соціальних питань. За його словами, те, що уряду вдалося забезпечити протягом останнього року стабілізацію ситуації, створює хороші передумови для того, щоб перейти до більш динамічного економічного зростання.

Новини за темою: Порошенко і генсек ОБСЄ скоординували підходи щодо розміщення миротворців ООН на всій території окупованого Донбасу

Гройсман поінформував співрозмовника про стан справ з реалізацією освітньої, пенсійної, медичної реформ і реформи управління підприємствами державної власності, а також про хід підготовки проекту державного бюджету на наступний рік.

За результатами переговорів у середу сторони домовилися продовжити взаємодію для визначення наступних кроків щодо фінансової підтримки реформ в Україні з боку МВФ.

Новини за темою: Клімкін: Після того, як Гриб зник на території Білорусії, МЗС заявляє про небезпеку перебування українців не тільки в РФ

Нагадаємо, вчора, 12 вересня, до Києва приїхав перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів