Запровадження воєнного стану поки не накладає обмежень на економічну діяльність в Україні, - Мінекономрозвитку

У відомстві стверджують, що суб’єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції у звичайному режимі

Фото з відкритих джерел

Запровадження воєнного стану наразі не накладає обмежень на економічну діяльність, суб’єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати фінансові операції у звичайному режимі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Укази президента України "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні" та “Про введення воєнного стану в Україні” наразі не накладають обмежень на економічну діяльність на всій території України. Суб’єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції у звичайному режимі", - зазначається в повідомленні.

При цьому у відомстві додали, що будуть оперативно повідомляти про будь-які зміни в режимі здійснення економічної та зовнішньоекономічної діяльності.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про введення воєнного стану в Україні".

Згідно з документом, воєнний стан вводиться на 30 днів та не вплине на дату проведення президентських виборів в Україні, які заплановано на 31 березня 2019 року.

Зокрема, воєнний стан "вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії".

Поки що документ не набув чинності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів