Запаси газу через морози нижчі за торішні, а вугілля більші, – Міненерговугілля

Запаси газу, вугілля та мазуту тануть через незвично холодний листопад

Зеркало недели.Украина

Незвично холодний листопад призвів до того, що за останні три тижні Україна витратила з підземних сховищ на 0,5 млрд куб. м природного газу більше, ніж за той самий період минулого року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Міністерство палива енергетики та вугільної промисловості.

Незважаючи на це, грудень 2018 року країна зустрічає майже з таким самим наповненням підземних сховищ, як і рік тому завдяки більшим запасам на початок опалювального сезону та більш теплому жовтню.

На 3 грудня цього року в підземних сховищах перебувало 15,96 млрд куб. м порівняно з 16,03 млрд куб. м на цю ж дату рік тому.

Новини за темою: "Нафтогаз" стверджує, що Україні вистачить газу зі сховищ для стабільного опалювального сезону

Запаси вугілля поки що перевищують торішні: 1,67 млн тонн станом на 4 грудня проти 1,62 млн тонн на аналогічну дату минулого року. Втім три тижні тому в сховищах було 1,94 млн тонн вугілля, що на 0,53 млн тонн більше, ніж роком раніше.

Вкрай низькими залишаються запаси мазуту - 38,4 тис. тонн проти 82 тис. тонн роком раніше. 

Нагадаємо, 19 жовтня на своєму засіданні Кабмін прийняв рішення з 1 листопада 2018 підвищити ціни на газ для населення на 23,5%, щоб Україна могла отримати кредит МВФ. Так, з початком листопада ціна на природний газ для населення збільшилася до 8 548,92 грн/тис. куб. м порівняно з раніше діючою ціною (6 958 грн/тис. куб. м).

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів