Запасів вугілля у більшості електростанцій вистачить для роботи упродовж доби, - "Укренерго"

"Самі можете порахувати, на яку кількість діб вистачить 31 тис., і це вугілля газової групи", - сказав Коземко

Фото з відкритих джерел

Запасів вугілля на теплоелектростанціях залишилося лише на добу роботи. Про це в ході круглого столу заявив начальник Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж головний державний інспектор з експлуатації станцій і мереж НЕК "Укренерго" Олег Коземко, повідомляє "РБК-Україна".

За його словами, у більшості електростанцій запасів вугілля вистачить для роботи протягом доби. "Хочу відзначити, що відбувається з паливом станом на 8 годину сьогодні... Наприклад, на Криворізькій ТЕС залишок вугілля 5 тис. тонн - це для роботи двома енергоблоками протягом доби. Придніпровська ТЕС - 1,4 тис. тонн - це на добу. Слов'янська станція стоїть, палива 100 тонн на складі, для роботи в пропускному режимі енергоблоку необхідна добова витрата - 7 тис. тонн, Зміївська ТЕС - 1,6 тис. тонн - це доба, Курахівська - 31,8 тис. тонн - це теплова електростанція, яка сьогодні працює 6 енергоблоками, тому що 4 перебувають на поточному ремонті і витрата добового палива - 12 тис. тонн, самі можете порахувати, на яку кількість діб вистачить 31 тис., і це вугілля газової групи", - сказав Коземко.

Новини за темою: За фактом стрілянини у харківському супермаркеті відкрито кримінальну справу за статтею "умисне вбивство"

Раніше "Укренерго" заявило про напружену ситуацію з забезпеченням балансу електроенергії на українських теплових електростанціях (ТЕС).

Джерело: РБК-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів