Запасів антрацитового вугілля на ТЕС у середньому вистачить на 40 діб, - "Укренерго"

На деяких станціях запасів вистачить не більше ніж на 14 днів, на інших - на сто

РБК-Украина

Запасів антрациту на ТЕС України вистачить приблизно на 40 діб. Про це на засіданні антикризового штабу заявив керівник "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

"У нас загальний запас 842 тис. т - у середньому вистачить ніби як на 40 діб. Але треба вважати, що на різних станціях різний запас вугілля, і насправді це значення щодо антрацитових станцій коливається від 14 до 100 днів за умови введення надзвичайного стану і роботи всіх цих станцій нижче мінімального визначеного правилами ринку та складу обладнання на мінімально технологічно допустимому складі обладнання", - сказав він.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик уточнив, що запаси антрацитів становлять 997 тис. т.

Зазначимо, що Міненерговугілля і "Укренерго" вважають за доцільне введення надзвичайного стану на енергоринку. Міненерго підготувало відповідне розпорядження і винесе його на засідання Кабміну.

Нагадаємо, в Україні вже третій тиждень триває блокада колій, якими поставляється вугілля з окупованих територій Донбасу. Прем'єр-міністр Гройсман заявив, що не бачить альтернативи постачанню вугілля з підприємств на окупованому Донбасі для того, щоб забезпечити теплопостачання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів