Впродовж останніх півроку українці купили більше електрокарів, ніж за весь 2017, - Омелян

У середньому щодня 20 українців пересідають на електрокари

bmtv.kz

За останні півроку українці купили на 1 тис. більше електрокарів, ніж за весь 2017 рік. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його даними, за січень-червень 2018 року в Україні куплено 3 тис. 596 електромобілів, тим часом як за весь 2017 рік – 2 тис. 532 електромобілі.

Таким чином, у середньому щодня 20 українців пересідають на електрокари.

В середньому щодня 20 українців пересідають на електрокари Facebook Володимира Омеляна

Нагадаємо, у кінці 2017 року Верховна Рада скасувала податок на додаткову вартість (ПДВ) на ввезення електромобілів в Україну під час голосування за внесення змін у Податковий кодекс.

Україна посіла п'яту позицію у світовому рейтингу країн, де розвивається використання електромобілів.

До п'ятірки лідерів також увійшли Норвегія, Швеція, Ісландія і лідер рейтингу – Китай. Кожну країну оцінювали за кількома критеріями, зокрема за рівнем державної підтримки екологічного транспорту, темпами його розвитку в країні та динамікою електромобілів на автомобільному ринку країни. Позаду в рейтингу залишилися такі держави, як Нідерланди, Франція, Південна Корея, США та Японія.

Відомо, що за останні роки електромобілі в Україні набувають все більшої популярності. Одними з найпоширеніших електромобілів є Nissan Leaf, Renault Fluence і Tesla Model S. Зокрема, в Україні з'явився і пасажирський електротранспорт. У січні 2016 року у Львові було випущено перший електробус, який виробляють на місцевому заводі "Електрон". Також на екологічні автомобілі в повному обсязі планує пересісти Національна поліція України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів