Держбюджет недоотримав 93,6 млрд грн з початку року, - Рахункова палата

Обсяг невиконання плану надходжень загального фонду державного бюджету з початку року зростає

З відкритих джерел

За підсумками трьох кварталів 2018 року обсяг невиконання плану надходжень загального фонду державного бюджету становить 93,6 млрд гривень. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства.

"За даними оперативної інформації Державної казначейської служби України, надходження загального фонду державного бюджету менше плану на звітний період на 93,6 млрд грн, або 11,1%", - заявив Пацкан. Він зазначив, що план доходів загального фонду у січні - вересні цього року не виконано на 17,2 млрд грн, або 2,8%.

Рахункова палата

Надходження від запозичень становили 135,6 млрд грн, що менше плану звітного періоду на 66,5 млрд грн, або 32,9%. Ці надходження були отримані насамперед від розміщення облігацій внутрішньої державної позики.

У той же час, при запланованому ще на перший квартал цього року залученні коштів із зовнішніх джерел в сумі 56 млрд грн, тільки в серпні від розміщення короткотермінових облігацій зовнішньої державної позики отримано 19,4 млрд грн, або тільки 21,5% плану звітного періоду.

"Крім того, провалено виконання плану надходжень від приватизації державного майна. При плані 10,7 млрд грн отримано лише 77,3 млн грн, або 0,7% від плану", - підкреслив Валерій Пацкан.

Він також нагадав, що загальне невиконання плану надходжень загального фонду державного бюджету в першому кварталі склало 66 млрд грн, а у першому півріччі - 74 млрд грн.

Новини за темою: Понад 40% держбюджету-2019 піде на погашення боргів, - Рахункова палата

Нагадаємо, що доходи державного бюджету України на 2018 рік визначені в сумі 877 млрд 42 млн 755,7 тис. гривень, витрати – 948 млрд гривень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів