З "Нафтогазу" звільнилися останні незалежні члени спостережної ради Пол Ворвік і Маркус Річардс

За інформацією джерела в уряді, винагорода членам наглядової ради держкомпанії в 2016 році склала 19 млн грн

пресс-служба НАК "Нафтогаз Украины"

Останні незалежні члени наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Пол Ворвік і Маркус Річардс вирішили піти у відставку, повідомила прес-служба компанії на сторінці в Facebook. Джерело 112.ua у Кабміні уточнило, що заяви про відставку вони написали сьогодні, 19 вересня.

Ворвік і Річардс пов'язують своє рішення зі згортанням реформ урядом. У своєму листі вони зазначили, що ще в квітні 2017 року донесли представникам Кабміну свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління "Нафтогазу", йдеться в повідомленні прес-служби держкомпанії.

"Незважаючи на запевнення, які давали членам наглядової ради представники вищого політичного керівництва України, протягом останніх п'яти місяців не відбулося ніякого істотного руху вперед. Жодну з дій, які перебувають під контролем уряду, виконано не було. Навпаки, рівень політичного втручання у роботу "Нафтогазу" продовжує зростати і став, на жаль, очевидною нормою", - процитувала листа екс-членів наглядової ради прес-служба НАК "Нафтогаз України".

Джерело 112.ua у Кабміні розповіло, що уряд також невдоволений співпрацею з членами наглядової ради. "Вже цілий рік триває безрезультатний діалог уряду з наглядовою радою "Нафтогазу" в частині розв`язання виробничих проблем "Укрнафти": обсяги видобутку падають, а стратегії виходу з кризи не запропоновано", - повідомив він.

Протягом останніх 6 місяців конструктивного діалогу наглядової ради з акціонером "Нафтогазу України" - Кабміном - не було, що зрештою призвело до систематичного невиконання доручень уряду. Протягом двох років наглядова рада компанії не змогла впровадити внутрішню систему аудиту і контролю, розповіло джерело в уряді.

Джерело також уточнило, що сума винагороди членам наглядової ради НАК "Нафтогаз України" в 2016 році склала 19 млн грн.

Як відомо, раніше звільнився член наглядової ради "Нафтогазу України", незалежний директор Чарльз Проктор.

Новини за темою: Siemens відмовився постачати обладнання для модернізації ГТС в Україні, - голова "Нафтогазу"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів