Європейський інвестбанк виділить Україні 75 млн євро на безпеку доріг

Відповідна угода підписана у рамках двадцятого саміту "Україна – ЄС" між Україною та Європейським інвестиційним банком

європейський інвестиційний банк telegraf.com.ua

Уряд України і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали фінансову угоду на реалізацію проекту з підвищення безпеки автомобільних доріг. Про це на своїй сторінці в Facebook написав віце-прем'єр-міністр Генадій Зубко.

Згідно з повідомленням, у рамках двадцятого саміту "Україна – ЄС" між Україною та Європейським інвестиційним банком підписано Фінансову угоду – Проект "Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України" на 75 млн євро.

Проектом передбачено впровадження заходів, які спрямовані:

на зниження рівня смертності, травматизму на територіях міст; на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження рівня тяжкості їх наслідків; на створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху; на підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв; на ліквідацію місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та ділянок з підвищеною аварійністю; на усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні.

Проект буде реалізовано у містах - Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Кам’янець-Подільський.

Нагадаємо, що 9 липня у Брюсселі відбудеться 20-й саміт "Україна – Європейський союз". 

Сторони планують обговорити імплементацію Угоди про асоціацію, виконання мінських домовленостей і підтримку держави в умовах російської агресії.

Українську делегацію очолить президент країни Петро Порошенко. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів