Євроконтроль знизив для України суму членського внеску в 45 разів – до 200 тис. євро

Україна оплатить внесок виключно за I квартал поточного року

З відкритих джерел

Євроконтроль зменшив суму членського внеску для України, повідомляє "Украерорух".

Так, згідно з прийнятим рішенням, Україна оплатить внесок виключно за I квартал поточного року, тоді як інша сума буде відшкодована Агентством з резервного фонду Євроконтролю.

"Остаточний розрахунок щодо членських внесків України до бюджету Євроконтролю 2015 р. буде виконаний в 4-му кварталі 2015 р. Орієнтовно ця сума складе 200 тис. євро, тоді як згідно з методикою розрахунку сплати членських внесків, наша держава мала сплатити у 2015 р. 9,1 млн євро", - сказано в повідомленні.

За словами директора "Украероруху" Дмитра Бабейчука, керівництво підприємства протягом понад півроку проводило роботу з представниками Євроконтролю щодо вирішення цього питання.

"На останньому засіданні Тимчасової Ради Євроконтролю нам вдалося переконати делегатів країн-членів, враховуючи зменшення обсягів повітряного руху в повітряному просторі України, зробити виняток для нашої держави і зменшити суму членського внеску для України. Також хочу висловити подяку всім країнам-членам Євроконтролю за солідарну позицію і підтримку України", - зазначив він.

Додамо, що Україна є членом Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) з 2004 р. Річний внесок країни визначається на основі зваженого показника, який враховує фактичні річні витрати держави, здійснені нею два роки тому, а також показник ВВП країни, який оприлюднив МВФ.

Нагадаємо, раніше у травні "Украерорух" повідомив, що ЄС допоможе Україні законодавчо врегулювати використання БПЛА. Україні необхідно розробити правила сертифікації безпілотників, правила польотів та інші законодавчі акти.

Новини за темою: Євроконтроль заборонив авіарейси в Крим

Зазначимо, Євроконтроль – це Європейська організація з безпеки повітряної навігації, заснована в 1960 р. з метою розробки загальноєвропейської системи організації повітряного руху в рамках проекту "Єдине небо Європи". Організація працює над "безшовною" загальноєвропейською системою організації повітряного руху. Євроконтроль є громадською організацією і нині налічує 40 держав-членів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів