ЄС надасть Україні понад 17 млн євро на підтримку науки та інновацій

Серед організацій, які отримають кошти, – заклади вищої освіти, дослідницькі установи та представники приватного сектору

112.ua

Європейський Союз вирішив надати 17,23 млн євро на підтримку науки та інновацій в Україні. Про це повідомили в прес-службі представництва ЄС у Києві.

"У межах програми ЄС "Горизонт 2020" 83 українських організації отримають 17,23 млн євро на втілення своїх проектів. Серед цих організацій – заклади вищої освіти, дослідницькі установи та представники приватного сектору", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в підготовці 915 заявок на суму 312,81 млн євро взяли 505 організацій з України. 

Наголошується, що такими чином Україна посідає шосте місце серед усіх асоційованих країн програми ЄС "Горизонт 2020", одразу після Сербії та Ісландії, як за кількістю учасників, так і за сумою отриманого фінансування.

За цими показниками Україна втричі випереджає Туніс, Боснію та Герцоговину і Молдову. 

У диппредставництві підкреслюють, що потенціал України є значно більшим.

Новини за темою: Україна вперше увійшла в топ-50 інноваційних країн

"Для його реалізації вона має продовжити реформи зі створення більш сприятливого середовища для посилення співпраці українських наукових та виробничих установ з їхніми партнерами в ЄС, а також іншими країнами - учасницями програми "Горизонт 2020", – переконані в ЄС.
  
Нагадаємо, Україна стала асоційованим членом програми ЄС "Горизонт 2020" у березні 2015 року. Відтоді українські організації отримали змогу брати участь у програмі на тих самих умовах, що й країни - члени ЄС та інші асоційовані члени.

Новини за темою: Чому Україна опускається у рейтингах інноваційних економік світу

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів