Фото з відкритих джерел
Європейський Союз і низка країн Азії запровадили тимчасові обмеження щодо України у зв'язку з високопатогенним грипом птиці. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

"До відома територіальних органів Держпродспоживслужби та експортерів птиці і продуктів птахівництва про тимчасові обмеження на ввезення птиці та продуктів птахівництва з України на території низки країн у зв'язку з високопатогенним грипом птиці. Інформація стосується обмежень на ввезення птиці та продуктів птахівництва з України в Гонконг, Ємен, Європейський Союз, Ірак, Йорданію, Катар, Китай, Королівство Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати", - йдеться в повідомленні.

скриншот

Новини за темою: Білорусь скасувала заборону на імпорт птиці з Чернівецької області

Нагадаємо, що в грудні 2016 року ЄС вже забороняв імпорт українського м'яса птиці через спалах грипу. Крім того, у зв'язку з виявленим у Херсонській області пташиним грипом введено заборону на поставки яєць з цієї області в Гонконг. Експорт м'яса птиці в Євросоюз було відновлено в кінці січня 2017 року.