Японія та Україна планують співпрацювати в галузі ядерної енергетики , - Кабмін

Також Японія анонсувала підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ПАТ "Турбоатом" і Toshiba Energy Systems в червні 2018 року

АЕС З відкритих джерел

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості була проведена робоча зустріч з представниками посольства Японії в Україні, у ході якої була досягнута домовленість про спільне співробітництво з питань модернізації обладнання для ядерної енергетики. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Японська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною  з питань модернізації обладнання для ядерної енергетики, зокрема щодо виготовлення та модернізації турбін, у тому числі для атомно-енергетичних об’єктів в третіх країнах, та анонсувала підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ПАТ "Турбоатом" і Toshiba Energy Systems, яке заплановане на червень 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: До Кабміну на затвердження передали список підприємств "великої приватизації"

Також представники міністерства наголосили, що українська сторона зацікавлена у співпраці з іншими країнами як у напрямку приладобудування, так і в напрямках, які забезпечують розвиток та модернізацію енергетичної сфери України.

"На сьогодні 15 енергоблоків АЕС України забезпечують виробництво понад 56% електричної енергії в балансі електроенергії країни", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів