Якщо США хочуть зробити Україну процвітаючою країною, то вимоги МВФ роблять це неможливим, - експерт

"Вимоги МВФ погіршують економічну ситуацію в Україні, зменшують конкурентоспроможність української економіки", - вважає він

112.ua

Якщо США хочуть зробити Україну процвітаючою країною, то вимоги МВФ роблять це неможливим, оскільки вони погіршують економічну ситуацію в країні. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив економіст Всеволод Степанюк.

"Потрібно розуміти, що вирішальний голос у МВФ мають США. Тобто якщо США за надання траншу, МВФ його дасть, якщо вони проти, то його МВФ не надасть. Для мене це загадка. Якщо США хочуть в Україні будувати процвітаючу країну, то вони діють прямо протилежно. Вимоги МВФ погіршують економічну ситуацію в Україні, зменшують конкурентоспроможність української економіки. Тобто вони не сприяють зростанню України, а стримують розвиток", - сказав він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Майком Помпео. Сторони обговорили актуальні питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною та США, зокрема у сфері безпеки і оборони, а також підтримку прогресу нашої держави на шляху реформ, у тому числі в рамках розвитку співробітництва з МВФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів