Вищий спецсуд призупинив рішення про стягнення боргу ОПЗ перед Ostchem

Одеський припортовий завод повинен був погасити борг у 5,24 млрд грн і 1,57 млрд грн пені

ОПЗ. Фото з архіву. З відкритих джерел

Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ призупинив виконання рішення Южного міського суду Одеської обл. про стягнення боргу з Одеського припортового заводу розміром в 5,24 млрд грн і 1,57 млрд грн нарахованої пені на користь компанії Ostchem Дмитра Фірташа. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна.

Також суд своєю ухвалою від 17 травня прийняв до провадження касаційну скаргу ФДМУ по справі про борг ОПЗ перед компанією Ostchem.

Як повідомлялося, ФДМ подав скаргу на рішення судів по сплаті 193 млн дол. боргу ОПЗ перед Ostchem.

Новини за темою: Гройсман доручив захистити майно ОПЗ і ініціює розслідування його роботи ГПУ і НАБУ

Нагадаємо, Южний міський суд Одеської області ухвалою від 6 березня 2017 року задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited про визнання і надання дозволу на примусове виконання на території України часткового арбітражного рішення Стокгольмського арбітражу від 25 липня 2016 по справі про стягнення з ОПЗ на користь Ostchem $193,26 млн основного боргу і $57,98 млн нарахованої пені. Цей вердикт підтвердив Апеляційний суд Одеської обл.

Новини за темою: Порошенко розраховує, що восени після призначення нового голови ФДМУ буде ясність щодо термінів приватизації ОПЗ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...