Введенням обмежень на купівлю валюти НБУ штовхає населення у "лівий сектор", - експерт

"Сьогодні вже, по суті, тіньовий готівковий сектор працює належним чином", - заявив експерт

112.ua
Введенням обмежень на купівлю валюти НБУ штовхає населення в "лівий сектор". Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив директор економічних програм центру Разумкова Василь Юрчишин.

"За рахунок обмежень населення у валюті або в будь-якому іншому активі, влада намагається вирішити якісь свої проблеми, але разом з тим, виштовхує населення, всіх, кому потрібна валюта виштовхують у лівий сектор. З одного боку, ми говоримо, що боремося з лівим сектором, з іншого - своїми заходами, намірами, діями підштовхуємо населення до такої діяльності. Жодного разу обмеження не давали належного результату. Обмеження можуть бути доцільні лише на короткий час", - зазначив Юрчишин.

Новини за темою:

"Обмеження вводяться на готівковий ринок, але курс сьогодні формується не на готівковому. Основні питання, проблеми з курсоутворенням виникають на міжбанківському ринку. Готівковий курс слідує тільки тим тенденціям, які відбуваються... Сьогодні вже, по суті, тіньовий готівковий сектор працює належним чином", - заявив експерт.

Раніше сьогодні Національний банк своїм розпорядженням обмежив продаж іноземної валюти в одні руки сумою в 3 тис. грн на добу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів