Запровадження воєнного стану не вплине на приватизацію "Центренерго" та інших об’єктів приватизації, - ФДМУ

Голова фонду Віталій Трубаров запевнив, що всі заплановані аукціони відбудуться згідно з оголошеними датами

Фото з відкритих джерел

Усі аукціони з продажу об’єктів малої приватизації у системі Прозоро.Продаж відбудуться згідно з оголошеними датами. Запровадження воєнного стану ніяк не відображається на процесах (процедурі) приватизації, як великої, так і малої, сказав 112.ua голова ФДМУ Віталій Трубаров, зазначивши, що водночас "інвестор братиме до уваги відповідний факт".

Трубаров також сказав, що конкурс із продажу державного пакету акцій "Центренерго" (розміром 78,289% статутного капіталу товариства) відбудеться, як і заплановано, 13 грудня об 11:00 у приміщенні Фонду державного майна України за адресою: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9, к. 303. "Нині триває прийом заявок, після цього компанії мають внести гарантійний внесок, і тільки після цього можемо говорити про кількість учасників конкурсу та їхні назви", - сказав Трубаров. 

У ФДМУ зазначили, що робоча група в присутності потенційних покупців розпечатає конверти з конкурсною документацією та встановить наявність необхідних документів 6 грудня 2018 року. Тоді буде вже відомо щодо повного списку претендентів на купівлю частки "Центренерго".

Після проведення 13 грудня конкурсу договір з переможцем має бути укладено до 22 грудня 2018 року. Сплата за пакет акцій здійснюється протягом 30 днів із дня нотаріального засвідчення договору купівлі-продажу пакета акцій. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів покупець сплачує на користь ФДМУ неустойку в розмірі 20% ціни продажу об'єкта. У разі несплати коштів протягом 60 днів із дня нотаріального засвідчення договору договір купівлі-продажу підлягає розірванню.

ФДМУ перераховує на рахунок переможця конкурсу державний пакет акцій ПАТ "Центренерго", розміром 78,289% статутного капіталу товариства, протягом 3 робочих днів після повної сплати вартості пакета акцій, але не раніше дня отримання покупцем дозволу Антимонопольного комітету України та надання його засвідченої копії до ФДМУ, йдеться в конкурсній документації. 

Як відомо, початкова ціна пакета "Центренерго" становить 5,984 млрд грн. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів