Воронков: Зараз на ринку логістичних послуг присутні приблизно 15% "сірих" гравців

Як зазначив Воронков, компанії, які вирішили працювати з "сірими" логістами ризикують втратити вантаж, а також свою репутацію

На ринку логістичних послуг приблизно 15% компаній працюють за "сірими" схемами. Про це керівник компанії "Твоя логістика" Олександр Воронков розповів в інтерв’ю "УНІАН".

"В умовах ринкової економіки, у будь-якому  бізнесі, існують схеми мінімізації сплати податків.  У реальному житті  процеси оподаткування порушуються  через недосконалість політики державного управління, або внаслідок морального релятивізму суспільства. В логістичному бізнесі такі випадки не є винятком", - розповів Воронков.

За його словами, компаній, які працюють за такими схемами, залишилось приблизно 15% від загального обсягу логістичних операторів.

"Більша частка ж працює винятково за білими схемами, сплачуючи всі податки.  На ринок звісно це впливає суттєво, змушуючи шукати нові продукти і сервіси, які будуть цікаві споживачам", - розповів він.

Як зазначив Воронков, компанії, які вирішили працювати з "сірими" логістами ризикують втратити вантаж, а також свою репутацію, якщо їх логісти зірвуть строки доставки.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів