Великобританія хоче відключити Росію від міжнародної банківської системи SWIFT

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон збирається запропонувати саме такий захід у рамках нового пакета санкцій проти Росії

Фото з відкритих джерел
Великобританія має намір схилити лідерів Європейського Союзу до того, щоб відключити Росію від міжнародної банківської системи SWIFT. Про це сьогодні заявив британський уряд, повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон збирається запропонувати саме такий захід у рамках нового пакета санкцій проти Росії.

"Відключення Росії від системи SWIFT буде дуже серйозним обмеженням, яке, мабуть, є досить жорстким. Відключення від SWIFT не заблокує основних торговельних угод, але створить проблеми для міжнародного перерахування коштів, що порушить торговельні потоки", - пояснив партнер компанії Macro Advisory Кріс Віфер.

Нагадаємо, SWIFT є міжнародною міжбанківською системою, яка фактично з'єднує російські банки з світовою фінансовою системою.

Повідомляється, що Кемерон планує підняти питання про відключення Росії від міжнародної платіжної системи вже завтра під час зустрічі лідерів ЄС у Брюсселі.
 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів