В УПЦ спрогнозували, що об'єднавчий собор автокефалів відбудеться в "Українському домі"

Об'єднавчий собор за створення автокефальної церкви можуть провести в "Українському домі". Про це виданню "Страна" сказав голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Климент.

"Це будівля і історично, і по сучасному антуражу найбільш точно відповідає такому заходу. Як бачимо, воно притягує до себе прихильників автокефалії, так, що вони навіть ночами там збираються", - зазначив він.

Він підкреслює, що "цей псевдособор, як і вся ця затія з томосами до церковного життя ніякого відношення не має". "Його ініціатори не збираються говорити про те, як краще українському народові виконувати Христові заповіді, як би більше всім нам молитися, дотримуватися християнські пости за прикладом наших благочестивих предків. Не чути, що б організатори собору переживали за збереження християнського ставлення до сім'ї. Не збираються там і про проповіді Євангелія серед молоді говорити, вимагати від держави, щоб в кінці кінців Євангеліє стало невід'ємною частиною освітньої програми, як це в розвинених країнах прийнято. Цього всього там не буде", - вважає він.

На думку архиєпископа Климента, там будуть ділити крісла і титули. "На цьому заході під бурхливі овації віддадуть Туреччини ті давні українські храми, які ще не віддали. Організатори всього цього спантеличені метою забрати у споконвічній українській Церкві її названое, щоб потім добре апробованої в бізнесі схемою обікрасти її і привласнити її храми і монастирі. Вони підкажуть кому треба, які закони приймати, щоб ліквідувати нашу Церкву, і, тим самим, мільйони парафіян - громадян України, позбавити фундаментального права на свободу совісті", - повідомив він.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів