В українську дочку російського банку "ВТБ" введена тимчасова адміністрація

Днем раніше банк був визнаний банкрутом

Фото з відкритих джерел

В українську дочку російського банку "ВТБ" введена тимчасова адміністрація. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО. 

"На підставі рішення Правління Національного банку України від 27.11.2018 "Про віднесення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВТБ БАНК" до категорії неплатоспроможних" виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 27.11.2018 року "Про введення тимчасової адміністрації в акціонерне товариство "ВТБ БАНК" і делегування повноважень тимчасового адміністратора банку", - сказано в повідомленні. 

"ВТБ"   найбільша фінансова група РФ, яку контролює уряд Росії.

Підрозділу "ВТБ" представлені по всьому світу, а сама група входила в 500 найбільших компаній світу за версією Financial Times.

Як раніше повідомлялося, у березні 2018 року Рада національної безпеки і оборони України продовжив санкції щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалося в березні 2018 року.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що за останні три роки частка активів вищевказаних банків у системі скоротилася з 10,6% до 5,6%.

Нагадуємо, що всі п'ять працюючих в Україні російських банків - "Ощадбанк", "ВТБ", "БМ Банк", "Промінвестбанк" і VS Bank з 23 березня 2017 року перебувають під санкціями - уряд заборонив їм проводити фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, у тому числі материнських структур. Термін дії санкцій закінчувався в березні 2018 року.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів