В Україні з 1 січня 2019 року буде підвищено тарифи на кабельне телебачення

Підвищення вартості пов'язане з необхідністю збільшити фінансування виробництва українського контенту

Фото з відкритих джерел

Починаючи з 1 січня 2019 року в Україні буде підвищено тарифи на кабельне телебачення, телебачення IPTV та інших технологій. Про це повідомляє прес-служба Асоціації правовласників та постачальників контенту.

Як повідомляється, зростання може становити від 15 до 40% залежно від регіональних особливостей, набору телеканалів та економічних показників діяльності провайдерів.

Як повідомляє Держстат України, у першому півріччі 2018 року середній обсяг реалізованих послуг на одного абонента кабельного телебачення, в тому числі цифрового, становив близько 72 грн. Тим не менше тарифи буде збільшено у зв'язку з підвищенням вартості прав на інтелектуальну власність, необхідністю підвищення заробітних плат працівникам галузі, плати за електрику і низкою інших факторів.

Мінімальні тарифи за доступ до пакетів з винятково українськими телеканалами можуть становити від 50 до 70 грн залежно від регіону, проте, припускають в Асоціації, вони можуть бути значно вищими у зв'язку з тим, що провайдери змушені оплачувати ретрансляцію іноземних розважальних каналів для залучення абонента і підвищення цінності телевізійної послуги, порівняно з безкоштовним ефірним мовленням.

Зазначається також, що підвищення тарифів є необхідним для збільшення обсягів фінансування виробництва українського контенту.

Нагадаємо, 31 серпня 2018 року в Україні повністю припинило роботу аналогове телемовлення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів