В Україні понад 120 тис. транзитних "евроблях", ввезених з початку року, перебувають у країні з порушеннями строків, - ДФС

З початку поточного року станом на 01.11.2018 до України було ввезено 173 тис. автомобілів особистого користування та комерційного призначення з іноземною реєстрацією в режимі "транзит"

АвтоЄвроСила

З початку поточного року станом на 01.11.2018 до України було ввезено 173 тис. автомобілів особистого користування та комерційного призначення з іноземною реєстрацією в режимі "транзит", 53,1 тис. - у режимі "тимчасового ввезення". Про це повідомляє прес-служба ДФС. 

Повідомляється, що з авто, ввезених у нинішньому році в режимі "транзит", 122,2 тис. автомобілів з іноземними номерами перебувають в Україні з порушенням строку. Статистики щодо "тимчасового ввезення" поки немає, оскільки строк перебування цих авто ще не завершено.

Нагадаємо, учора Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект № 8487, який запроваджує новий принцип розрахунку ставки акцизного податку на ввезення машини з-за кордону.

Таким чином, передбачається запровадження Кабінетом Міністрів України тимчасового порядку, згідно з яким протягом 180 днів з моменту набрання чинності цього законопроекту будуть здійснюватися митні формальності щодо легкових автомобілів, що перебувають у митних режимах "тимчасового ввезення" або "транзиту".

Також скасовуються обмеження відповідності екологічним нормам при митному оформленні вживаних легкових транспортних засобів і пожежних автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою.

Водночас посилюється відповідальність за порушення умов тимчасового ввезення/транзиту транспортних засобів. Зокрема, за перевищення строків транзиту і тимчасового ввезення на понад 30 діб встановлено штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскацію транспортного засобу.

Водночас передбачено, що в разі недотримання строків і вимог митних режимів "транзит" і "тимчасове ввезення" можна оформити у вільний обіг транспортний засіб зі сплатою належних митних платежів і коштів у сумі 8500 грн. При цьому людину, відповідальна за дотримання вимог законодавства, звільняють від відповідальності за порушення митних правил.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів