Уряд планує збільшити витрати на чорнобильців на 25%

Уряд встановив розмір допомоги постраждалим унаслідок катастрофи на ЧАЕС для компенсації за санаторні путівки від 6,8 до 20,7 тис. грн у 2018 році

Пресс-служба Кабмина

Кабінет Міністрів установив розмір грошової допомоги постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи для компенсації санаторно-курортним закладам вартості путівки від 6,8 до 20,7 тис. грн у 2018 році, таким чином збільшивши їх на 25%. Відповідне рішення було схвалено в ході засідання уряду.

"Згідно із законом про державний бюджет, передбачено збільшення видатків для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відповідно ми збільшуємо на 25% розмір суми грошей, яка надається при укладенні договору органом соціального захисту населення з установою", – в ході засідання уряду повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Зокрема, розмір такої допомоги становитиме для осіб, котрі належать до першої категорії (потерпілі, які мають інвалідність, пов'язану з наслідками аварії), - 6 тис. 822 грн.

Для осіб, які належать до першої категорії, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), - 20 685 тис. грн.

Для дітей, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, - 13 тис. 545 грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів