"Укрзалізниця" планує витратити рекордні 26,5 млрд грн на оновлення рухомого складу

При плануванні витрат керівництво компанії провело консультації з партнерами та клієнтами

Фото з відкритих джерел

В 2018 році "Укрзалізниця" встановить рекорд по обсягу капітальних інвестицій на оновлення основних фондів. На вирішення нагальних проблем компанії, у точу числі на оновлення рухомого складу, буде витрачено 26,5 млрд гривень, заявив в.о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов під час пресс-конференції в ІА "Укрінформ".

За словами Кравцова, сума, виділена на капітальні інвестиції в 2018 році, більш ніж в два рази більша, ніж у 2017 році (10,9 млрд грн), в в чотири рази вища за інвестиції у 2015 році (6,9 млрд грн) та в шість раз перевищує інвестиції 2014 року (4,5 млрд грн).

Новини за темою: Залізниця смутку й відчаю: Як виглядає звичайна поїздка зараз і що обіцяють у майбутньому

Також Кравцов відзначив, що керівництво "Укрзалізниці" вперше за історію існування компанії у процесі формування фінсового плану проводило консультації з партнерами та клієнтами, щоб взяти до уваги їх зауваження та спрямувати ресурси на усунення найслабкіших місць. В результаті левова частка коштів, 18,5 млрд гривень, буде інвестована в оновлення рухомого складу - як вагонів, так і локомотивів.

Так, протягом року "Укрзалізниця" планує придбати 60 пасажирських вагонів і модернізувати 226 вже наявних. Також будуть придбані 2 секції електропоїздів і модернізовані 100 секцій. Як наслідок, до кінця року буде оновлено 1/6 пасажирського рухомого складу, уточнив Кравцов.

Новини за темою: На Луганщині заочно судитимуть посадовця ДП "Донецька залізниця" за фінансування тероризму

Щодо вантажного рухомого складу, то в 2018 році на власних потужностях "Укрзалізниці" буде збудовано 3,5 тісяч піввагонів, у тому числі завдяки кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, а також придбано до 4 тисяч нових вантажних вагонів. За результатами року парк нових вагонів має скласти третину усього вантажного рухомого складу - 7-8 тисяч вагонів та піввагонів.

Торкнеться оновлення і тяглового складу, пообіцяв Кравцов - цього року "Укрзалізниця" планує оновити усіма видами ремонту 220 локомотивів, 50 вантажних локомотивів, 29 електровозів та 18 тепловозів.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів