"Укрзалізниця" підписала з General Electric договір на 1 млрд дол. про закупку і локалізацію локомотивів

Президент вважає, що багато років "Укрзалізниця" була недофінансована

Укрзалізниця З відкритих джерел

Державна компанія "Укрзалізниця" підписала зі світовим гігантом General Electric Transportation договір на 1 млрд доларів про закупку і локалізацію локомотивів. Про це на брифінгу, який транслював "112 Україна", повідомив президент України Петро Порошенко.

"Я запросив компанію General Electric, одну з найбільших у світі, увійти до складу інвестиційної ради при президенті України. Це запрошення було з задоволенням прийнято. Ми домовилися продемонструвати, що за дуже короткий термін ми опрацюємо контракти співпраці між УЗ і General Electric", -сказав він.

Порошенко зауважив, що багато років "Укрзалізниця" була недофінансована, що стало потужним стримуючим фактором розвитку економіки держави.

"Дуже швидко був підготовлений контракт на суму 1 млрд дол., який передбачає як постачання локомотивів, виробництво з поступовим збільшенням локалізації, так і модернізацію існуючих локомотивів", - сказав президент.

Також він проінформував, що на першому етапі відбудеться активне залучення українських банківських структур, на другому етапі – банківських структур партнерів з США.

"Все прорахували, все опрацювали", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що 3 жовтня президент Петро Порошенко і директор компанії General Electric (США) Джеммі Міллер обговорили участь компанії в модернізації дизельних локомотивів для публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів