"Укрспирт" став членом британської Асоціації торговців вином і спиртом (WSTA)

Переговори про набуття членства пройшли в травні 2018 року на Міжнародній виставці вина і виноробства London Wine Fair 2018

РБК-Украина

Державне підприємство "Укрспирт" стало членом авторитетної британської Асоціації торговців вином і спиртом (WSTA). Про це правління Асоціації повідомило листом ДП "Укрспирт", також на сайті асоціації з'явилася інформація про українського виробника спирту, повідомляє прес-служба українського підприємства, пише "РБК-Україна".

Переговори про набуття членства пройшли в травні 2018 року на Міжнародній виставці вина і виноробства London Wine Fair 2018.

Асоціація торговців вином і спиртом (WSTA) об'єднує понад 300 компаній, які виробляють, імпортують, експортують, транспортують і продають вина та алкогольні напої в Сполученому Королівстві.

Членами WSTA є великі і роздрібні торговці, власники брендів та оптовики, фахівці з виробництва вина і спирту, компанії з логістики та розливу.

"Це значний крок для просування інтересів державної монополії з виробництва спирту у Великій Британії, налагодження ділових контактів та пошуку нових ринків збуту для вітчизняної продукції", - відзначають в "Укрспирті".

У першому півріччі 2018 року ДП "Укрспирт" експортувало 424,29 тис. технічного спирту. З грудня 2017 року підприємство виробляє горілку власної торгової марки на Луцькому МПД, яка експортується в Німеччину.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів