"Укроборонпром" відкрив офіційне представництво в Абу-Дабі

На відкриття офісу було запрошено найбільші оборонні компанії світу

"Укроборонпром"

Державний концерн "Укроборонпром" відкрив офіційне представництво в Абу-Дабі (ОАЕ). Про це повідомляє прес-служба концерну.

Відкриття відбулося в рамках масштабної військової виставки IDEX-2017.

"Це дасть можливість співпрацювати з провідними компаніями в цьому бізнесі, скорочуючи час і заощаджуючи кошти. Відкриття офісу наблизить компанії, що входять до ДК "Укроборонпром", до своїх клієнтів по всьому світу, зменшить транспортні витрати, збільшить валютні надходження в країну і прискорить прийняття рішень щодо важливих контрактів", – повідомили у відомстві.

У концерні зазначили, що найбільші компанії світу, які було запрошено на відкриття офісу, висловили зацікавленість у зміцненні співпраці з багатьох напрямків українського ОПК, зокрема авіабудуванням, артилерійськими системами, бронетехнікою, системами радіорозвідки.

"Попередні переговори проведено з великими компаніями, які представляють збройну галузь на Близькому Сході і в світі – IGG, EDIC, Trust, а також з лідерами держав та керівництвом Збройних сил", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: В Україні немає грошей на новітню військову техніку, - "Укроборонпром"

Раніше на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2017 "Укроборонпром" вперше представив легкий бойовий вертоліт КТ112УД або КТ112 Combat. Вертоліт оснащено двигуном Rotax-914, який дозволяє набирати швидкість до 200 км/год.

Новини за темою: "Укроборонпром" спільно з американською компанією вироблятиме гвинтівку М16

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів