"Укроборонпром" призначив нового президента ДП "Антонов"

Олександр Донець змінив на посаді в. о. президента Олександра Кривоконя"Укроборонпром" призначив на посаду президента ДП "Антонов" Олександра Донця. Він змінив на посаді звільненого від обов'язків в. о. президента Олександра Кривоконя. Про це повідомляє прес-служба підприємства на Facebook.

"Президентом ДП "Антонов" призначений Донець Олександр Дмитрович, який раніше обіймав посаду віце-президента з виробництва ДП "Антонов" і в період з 21 по 30 травня тимчасово виконував обов'язки Президента ДП "Антонов", - повідомляє підприємство.

Донець почав роботу в "Антонові" в 1988 році на посаді інженера з експлуатації. Пізніше очолив льотно-випробувальну і доводочну базу підприємства.

З червня 2007 по жовтень 2008 року обіймав посаду голови Київського авіаційного заводу "Авіант". У 2014 році очолював державне авіаційне підприємство "Україна". З 2015 по 2016 рік - директор авіакомпанії, помічник директора ДП обслуговування повітряного руху "Украерорух".

У грудні 2016 року повернувся в "Антонов", зайнявши посаду віце-президента з виробництва.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) підозрює іншого віце-президента корпорації "Антонов" Андрія Чабанова у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією

Джерело: Антонов/Facebook

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...