"Укроборонпром" призначив нового президента ДП "Антонов"

Олександр Донець змінив на посаді в. о. президента Олександра Кривоконя

Антонов/Facebook"Укроборонпром" призначив на посаду президента ДП "Антонов" Олександра Донця. Він змінив на посаді звільненого від обов'язків в. о. президента Олександра Кривоконя. Про це повідомляє прес-служба підприємства на Facebook.

"Президентом ДП "Антонов" призначений Донець Олександр Дмитрович, який раніше обіймав посаду віце-президента з виробництва ДП "Антонов" і в період з 21 по 30 травня тимчасово виконував обов'язки Президента ДП "Антонов", - повідомляє підприємство.

Донець почав роботу в "Антонові" в 1988 році на посаді інженера з експлуатації. Пізніше очолив льотно-випробувальну і доводочну базу підприємства.

З червня 2007 по жовтень 2008 року обіймав посаду голови Київського авіаційного заводу "Авіант". У 2014 році очолював державне авіаційне підприємство "Україна". З 2015 по 2016 рік - директор авіакомпанії, помічник директора ДП обслуговування повітряного руху "Украерорух".

У грудні 2016 року повернувся в "Антонов", зайнявши посаду віце-президента з виробництва.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) підозрює іншого віце-президента корпорації "Антонов" Андрія Чабанова у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією

Джерело: Антонов/Facebook

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів